Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulamalar cep telefonu ve tablet gibi cihazlarda kullanılmak üzere oluşturulmuş özel yazılımlardır. 

Ortalama bir insan telefonunu günde 150 defadan daha fazla kontrol ediyor. Cep telefonlarında geçirilen zamanının %69'u mobil uygulamalarda geçiriliyor. Akıllı telefon kullanıcılarının 79%'u telefonlarını ürün sipariş ederken kullanıyor. 

İnternet teknolojisi hayatımızın neredeyse tamamında yer almaya başladı. Alışverişimizi internetten yapıyor, dizi ve filimler seyrediyor, müzik dinliyoruz. Hastalandığımızda bile ilk internete başvuruyoruz. İnternetin bu kadar hızlı hayatımızda yer almasıyla birlikte, interneti yanımızda taşıma ihtiyacı doğdu. Bilgisayarımızı taşıma zorluğu ile artık akıllı telefonlar en önemli internet erişim kaynağı haline geliyor. Artık mobil cihazlarla, nerede olursak olalım ihtiyaç duyduğumuz bilgiye daha hızlı bir şekilde erişebiliyoruz.

Bu durumda mobil web sayfasınında kullanıcılara aynı cihazlar ile iletişim imkanı sunduğunu, güncellenebilir ve ileride daha farklı hizmetler eklenebilir olduğunu savunabilirsiniz. Ancak yapılan araştırmalar gösteriyor ki, mobil uygulamaları yükleyen kullanıcılar bir sahiplik davranışına giriyor ve uzun süre işine yaramayan uygulamaları bile kaldırmıyor. Mobil uygulama ile sürekli yükleyen kullanıcının mobil aygıtında kalabilir, belirli zamanlarda kendinizi kullanıcıya hatırlatabilirsiniz.

Bizden Teklif Almadan Son Kararınızı Vermeyin !

Bireysel ve Kurumsal Yazılım Çözümleri Alanında 6 yıllık sektör tecrübemiz ile profesyonel hizmet vermekten memnuniyet duyarız !

Teklif Formu