X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD 0

Hoşgeldiniz

Lütfen Giriş Yapın

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Verta Yazılım, 10 yıllık sektör tecrübesinin ardından Bireysel ve Kurumsal Yazılım Çözümleri sloganıyla müşterilerine iş yazılımları, bulut projeler, e-ticaret yazılımları, crm programı, muhasebe programı, sektörel web siteleri, sektörel programlar, mobil uygulama, alan adı, sunucu kiralama, hosting ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Genç ve dinamik çalışma arkadaşlarına sahip olan Verta Yazılım, yeni teknoloji ürünlerinin geliştirilmesinde geniş ürün yelpazesi ile profesyonel çözümler üretip büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, ileri teknoloji ürün grupları ile bireysel ve kurumsal müşteri gruplarına esneklik, verimlilik ve zaman tasarrufu kazandıran teknoloji ürünlerinde çözüm üreten bir iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de ürün, hizmet sunan büyük küçük tüm işletmelerin ya da teknolojik ürün gruplarına ihtiyaç duyan tüm bireylerin tanıdığı, güvendiği, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı ve piyasa değeri yüksek bir yazılım firması olmak.

 

Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Powered by WISECP
Top